II Rock Oil Festiwal

  • 2012-03-25 13:28:27

Już zeszłoroczna I edycja Rock Oil Festiwal, pokazała wysoki poziom muzyczny zespołów. Wystarczy choćby wspomnieć precyzję uderzenia perkusisty Marcina Zdeba, czy bogactwo dźwięków wydobywanych przez świebodzińską formację AromaHue, by stwierdzić że poprzeczka festiwalowa została zawieszona bardzo wysoko. W tym roku zostanie zawieszona co najmniej na takim samym poziomie jak w zeszłym. Festiwal jest w końcu w fazie rozwoju i trzeba zadbać o poziom artystyczny.


Foto: Łukasz Jaracz

W chwili obecnej prowadzone są jeszcze rozmowy na temat wysokości nagrody finansowej. Dodatkowo poszczególne zespoły będą mogły zdobyć nagrody przyznawane indywidualnie przez jurorów, jak chociażby udział w programie „Jazz-rockowa Płytoteka”, czy występ przed gwiazdą wieczoru 1 maja zespołem Blue Cafe.


Foto: Łukasz Jaracz

Zatem nie pozostaje nic innego, jak tylko zaprosić zespoły do przesłania karty zgłoszeniowej wraz z nagraniem do dnia 6 kwietnia do RCKP. Natomiast organizatorzy mają nadzieję, iż w większym gronie spotkają się nie tylko z zespołami, ale i publicznością 30 kwietnia 2012 r.

To wydarzenie jest także na FaceBooku.

Regionalne Centrum Kultur Pogranicza w Krośnie