Polecamy! Konkurs fotograficzny 2024

Witaj w GZB!


Nie wszystkie funkcje dostępne są na urzędzeniu mobilnym takim jak telefon lub tablet. Prosimy - surfuj po naszej balonowej witrynie także z komputera stacjonarnego lub laptopa :) W razie problemów najszybciej skontaktujesz się z nami przez facebooka. Z balonowym pozdrowieniem - Sztab GZB!

Majówkowe święto rodzin

Górskie Zawody Balonowe w skład których wchodzi impreza "Balony nad Krosnem" to prawdziwe święto rodzin. Organizatorzy wychodzą z szeroką ofertą do mieszkańców Krosna i regionu. Tereny zielone przy Hali MOSiR są w pełni zagospodarowane pod atrakcje dla dzieci i rodziców.

Moc atrakcji dla najmłodszych

Dzieci nie będą się nudzić! Zjeżdżalnie, dmuchańce, karuzele, wesołe miasteczko, loterie, malowanie twarzy, rękodzieło, warsztaty ruchowe, gry i zabawy, wata cukrowa, lody, strefa leżakowa oraz pokaźna strefa gastronomiczna. To wszystko czeka na rodziny oczywiście w towarzystwie balonów, które podczas pokazów można dosłownie dotknąć.

Balony na wyciągnięcie ręki

Podczas pokazów balonowych można podejść do balonu na wyciągnięcie ręki, można wsiąść do balonu, unieść się na uwięzi w asyście załogi balonowej, które bardzo chętnie pozują do zdjęć z mieszkańcami. Podczas pokazów zbierają się tłumy dzieci.

Zobacz galerie zdjęć:
Strefa rekreacyjna przy Hali MOSiR

Radość dzieci i rodziców bez końca / Autor: Mateusz Figarski

Nocny pokaz balonów - tereny zielone

To był czadowy pokaz! Zobaczcie jeszcze raz! / Autor: Mateusz Figarski