Polecamy! Konkurs fotograficzny 2024

Witaj w GZB!


Nie wszystkie funkcje dostępne są na urzędzeniu mobilnym takim jak telefon lub tablet. Prosimy - surfuj po naszej balonowej witrynie także z komputera stacjonarnego lub laptopa :) W razie problemów najszybciej skontaktujesz się z nami przez facebooka. Z balonowym pozdrowieniem - Sztab GZB!

Dla mieszkańców/gości/fanów

Możesz skontaktować się przez profil na facebooku (gorskiezawodybalonowe). Możesz wysłać maila na adres fundacja-otwartych@fundacja-otwartych.home.pl Możesz skontaktować się telefonicznie z Dyrektorem Organizacyjnym - tel. 887 888 668 lub Dyrektorem Koordynacyjnym - tel. 502 745 501

Start balonów uzależniony jest mocno od warunków atmosferycznych. Mimo wielkich starań organizatorzy nie mogą zapewnić, że w danym dniu (zgodnie z harmonogramem startów) balony wystartują. O dokładnym miejscu startu decyduje Dyrektor sportowy oraz sztab podczas odprawy na ok. 30 minut przed planowanym startem. Należy śledzić media społecznościowe.

Atrakcje dla dzieci w strefie zabaw/rekreacyjnej na terenach zielonych przy Hali MOSiR w Krośnie są płatne. Sprzedaż prowadzona jest bezpośrednio w danej atrakcji/punkcie.

Nie można odbyć lotu balonem w strefie zielonej przy Hali MOSiR w Krośnie. W trakcie zawodów nie można "kupić" lotu u organizatora zawodów.

Zdjęcia ze strony gorskie-zawody-balonowe.pl można pobierać i umieszczać w internecie na innych serwisach/stronach/portalach z poszanowaniem praw autorskich.

Informacje o miejscach parkingowych znajdziesz tutaj

Dla zawodników

Informacje o bazie noclegowej znajdziesz tutaj

Zawodnicy otrzymują darmowe tankowania. Lokalizacja tankowań tutaj