Poniedziałek - co w planie na wieczór?

  • 2023-05-01 15:58:09

Co w planie na poniedziałkowy wieczór? 11:00 - 19:00 Strefa warsztatowa, do 22:00 - strefa relaksu, ok. 17:30 - 18:00 popołudniowy start balonów, od 18:00 koncerty: Harmider, Groovinscy i Bimber, 21:00 nocny pokaz balonów na uwięzi przy Hali MOSiR (ul. Bursaki). Pogoda świetna - przybywajcie!

PS. Atrakcje wesołego miasteczka czekają i smaczna strefa gastronomiczna.

KONCERT ZESPOŁU HARMIDER

Zespół powstał na początku 2022 roku w Haczowie, z inicjatywy gitarzysty Piotra „Harego” Jakiela, i działa przy Gminnym Ośrodku Kultury i Wypoczynku w Haczowie, gdzie od ponad roku „szlifuje formę”, grając muzykę z pogranicza rock-metal, czego owocem jest autorski materiał oraz kilka coverów znanych zespołów heavy-metalowych. Obecnie jest w trakcie nagrywania debiutanckiego materiału. Zespół tworzy piątka dobrych kumpli, znanych z różnych formacji.

KONCERT ZESPOŁU GROOVINSCY

Żywiołowe połączenie doświadczonych muzyków i energetycznej młodości nowego wokalisty. Grają słynne i lubiane covery od wielu lat, ale znani są z mocnego ładunku energii i radochy. Muzyka w ich wykonaniu ma wprawiać w ruch wszelkie dostępne kończyny u słuchaczy. Bawią się na scenie tym, co robią i chcą ową zabawą zarażać widownię - czego sobie i Wam szczerze życzą.

KONCERT ZESPOŁU BIMBER

To zbieranina pozytywnie ustosunkowanych ludzi do życia i muzyki, którym granie i śpiewanie sprawia nieocenioną przyjemność, co wpływa na najwyższą jakość i przekaz płynący ze sceny. Na koncertach można usłyszeć znane utwory z repertuaru takich gwiazd jak: Free/ The Beatles/ Joe Cocker/ ZZ Top/ The Clash/ Blues Brothers/ Neil Young/ Tom Petty/ Soyka/ Hey i wielu innych. Aranżacje utworów są nasycone gitarowymi rockowymi riffami z niezwykłymi głosami anielskiego chóru. Aktualnie zespół BIMBER pracuje nad własnym materiałem.