Koncert zespołu Nikotyna

  • 2021-09-01 07:25:14

Pogoda zamówiona, piloci i załogi w drodze, sędziowie i zespoły pomiarowe gotowe, biuro zawodów dopinane na ostatni guzik, sprzęt i aparatura techniczna sprawdzone! Kibice, fani i miłośnicy Międzynarodowych Górskich Zawodów Balonowych przygotowani? Jutro wieczorem zaczynamy!

A teraz niespodzianka! Przed uroczystą inauguracją na płycie rynku wystąpi dla was zespół „Nikotyna”! To organiczny związek muzyczny z grupy rocka alternatywnego otrzymany początkiem roku 2018. Naturalnie występuje w klubach, pubach oraz scenach plenerowych. Zespół w 2021 r nagrał EPkę pt. "Ćmy" która w całości dostępna jest w serwisie www.youtube.comPoczątek koncertu o godzinie 19:00, następnie ok. godziny 20:00 przejazd ekip balonowych spod hali MOSiR (ul. Bursaki 29) do rynku, ok. 20:30 uroczysta inauguracja XXI edycji zawodów. Gościć będziemy 19 znakomitych ekip z Polski, Litwy i Węgier. Loty zaplanowane na piątek, sobotę i niedzielę (ok. godz. 6:00 i 18:00).

Sponsorzy tegorocznych zawodów: IDS-BUD S.A., Splast Sp. z o.o., WipMeb Sp. z o.o., Piwniczanka, Krosart, Górnicze Sanatorium Związkowe „Górnik”, Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Krośnie, AsPol, Zespół Szkół Mechanicznych w Krośnie. Organizatorzy: Krosno Miasto Szkła, Fundacja Otwartych Serc im. Bogusławy Nykiel-Ostrowskiej, Mościcki Klub Balonowy, Regionalne Centrum Kultur Pogranicza w Krośnie.

PS. Telebim na rynku uruchomiony zostanie w piątek popołudniu, będzie można za jego pośrednictwem śledzić transmisję realizowaną przez ekipę TV Krosno24.

PS 2. O miejscach, lokalizacjach startu będziemy informować w postach i relacjach na naszym profilu na facebooku. Zachęcamy do odwiedzania oficjalnej strony zawodów: www.gorskie-zawody-balonowe.pl