Zawody w terenie czy nad miastem?

  • 2019-05-01 09:37:11

Co robią załogi balonowe po briefingu porannym lub popołudniowym ? Wiele osób zadaje nam pytanie „Skąd będą startować”, „Gdzie będzie start wieczorem?”. Z powodu wielu czynników, które mają wpływ na balon nie jest możliwe przewidzenie formy startu z wielogodzinnym wyprzedzeniem. Fani balonowi wiedzą, że najczęściej start odbywa się w terenie. Dojazd i swobodne poruszanie się Sztabu pomiędzy lokacjami balonowymi jest możliwy dzięki flocie pojazdów Salon VW Gabło – Krosno.

Załogi balonowe dużo jeżdżą podczas zawodów. Samochody marki Volkswagen doskonale dają sobie radę w terenie, w którym odbywają się starty. Volkswagen posiada w ofercie szeroką gamę wszechstronnych pojazdów, są oczywiście i takie, które doskonale nadają się do poruszania się zarówno na drogach utwardzonych jak i poza nimi. Są to samochody ze zwiększonym prześwitem co pozwala na pokonywanie np. krawężników w mieście, ale również doskonale sprawdzą się w terenie poza dogami utwardzonymi, dodatkową zaletą może być napęd 4x4. Modele Volkswagena ułatwiające jazdę poza asfaltem to oczywiście Touareg, Tiguan oraz ostatnie nowości w marce T-Cross oraz T-Roc. – mówi właściciel salonu Leszek Gabło.

Gabło - Autoryzowany Dealer Volkswagen zapewnia pełny serwis samochodów marki.

Pytanie, które zadajemy wszystkim – czy ma Pan czas na część artystyczną zawodów. W tym roku Krosno Miasto Szkła ma swój balon – oczywiście będzie Pan kibicował „naszym” – Oczywiście jak co roku mamy zawsze czas zarówno na zawody jak i na część artystyczną, uczestniczymy w zawodach od momentu ich powstania. Kibicujemy wszystkim uczestnikom tych pięknych zawodów, ale oczywiście w szczególności wraz z całą załogą „naszym”. - mówi właściciel salonu.


Gabło Krosno

Salon zlokalizowany jest w Krośnie, przy ul. Lwowskiej 39. Oferuje pełną gamę samochodów marki Volkswagen oraz pełen serwis techniczny. W swojej ofercie posiada także możliwość zakupu używanych samochodów marki Volkswagen. Ponadto salon oferuje pomoc drogową Volkswagen, naprawy powypadkowe, samochód zastępczy, serwis klimatyzacji, wymianę oleju, opon i wiele innych.


Gabło Krosno

Czego życzy Pan Sztabowi i fanom balonów na jubileuszowe 20 zawody? Zarówno Sztabowi jak i fanom balonów oraz wszystkim kibicom życzę aby te wspaniałe zawody rozwijały się z biegiem lat coraz lepiej. Są to zawody rangi światowej, więc już stały się wizytówką Krosna. Życzę wszystkim pięknej pogody podczas trwania zawodów, a organizatorom dalszych sukcesów.