Zaproszenie na XV Międzynarodowe Górskie Zawody Balonowe 2014

  • 2014-03-21 11:35:40

W trakcie trwania ostatnich Górskich Zawodów Balonowych przez krośnieńskie lotnisko przewinęło się ok. 100 tys. ludzi. Blisko 90 tys. internautów z całego świata zainteresowało się nasza imprezą śledząc bezpośrednie transmisje z odbywanych lotów i odwiedzające na płycie lotniska Studio Balonowe.

Tegoroczne Górskie Zawody Balonowe w Krośnie będą jubileuszową XV edycją. Impreza trwa nieprzerwanie od 2000 r. Organizacją części sportowej imprezy zajmuje się Fundacja Otwartych Serc.

Planujemy udział około 40 balonów na ogrzane powietrze z kraju i zagranicy (decyduje kolejność zgłoszeń). Dokumenty do pobrania poniżej.

Wszystkim, którzy zdecydują się skorzystać z bazy noclegowej przygotowanej przez Fundację Otwartych Serc (noclegi po promocyjnej cenie w hotelach Nafta, Portius i Pokoje Karpackie) przysługuje wpisowe obniżone o 100 zł. Oferta ważna do wyczerpania promocyjnych miejsc hotelowych.

W sprawach zakwaterowania na zasadach promocyjnych należy kontaktować się pod nr tel. +48502745501 (Grażyna Więcek) lub mailowo gwiecek1@o2.pl

Podstawą wpisania na listę startową jest przesłanie formularza zgłoszeniowego oraz kopię wpłaty na adres:

Fundacja Otwartych Serc
im. Bogusławy Nykiel - Ostrowskiej
38-400 Krosno, ul. Staszica 6


e-mail: fundacja-otwartych@home.pl oraz danmar.krosno@wp.pl

Zgłoszenie bez kopii wpłaty jest nieważne.

Dokumenty do pobrania:
- XV GZB 2014 Krosno - ZAPROSZENIE - PDF
- XV GZB 2014 Krosno - FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY - DOC WORD