Wieczorny start odwołany

  • 2013-05-03 17:37:34

Koncert Joanny Kwaśnik oraz Sylwi Grzeszczak został przeniesiony do Sali Regionalnego Centrum Kultur Pogranicza w Krośnie (ul. Kolejowa 1). Wstępnie ich rozpoczęcie planowane jest na godzinę 21:00.

JOANNA KWAŚNIK
Wokalistka, muzyk, kompozytor, absolwentka Akademii Muzycznej im. Karola Szymanowskiego w Katowicach, na Wydziale Jazzu i Muzyki Rozrywkowej. Finalistka drugiej edycji, największego show telewizyjnego TVN, programu X Factor (podopieczna w grupie u Kuby Wojewódzkiego, doprowadziła do łez Tatianę Okupnik, w domu jurorskim zachwycił się nią Leszek Możdżer). Śpiewa przede wszystkim muzykę soul, funk oraz muzykę nowoczesną.

SYLWIA GRZESZCZAK
Wokalistka, kompozytor, autorka tekstów... jednym słowem człowiek orkiestra. Szerszej publiczności dała się poznać poprzez współpracę z Liberem i niezwykły duet –połączenie młodzieńczej siły i doświadczenia, pięknego śpiewu i gry na fortepianie z elektryzującym rapem, który kolejny rok z rzędu podbija serca fanów w całej Polsce. Obecnie Sylwia kończy pracę nad płytą, której premiera planowana jest na czerwiec 2013 roku. Jej pragnieniem jest przygotowanie twórczości płynącej prosto z serca.