Tak Dla Transplantacji

  • 2013-04-27 11:41:33

Od 1 do 4 maja 2013 będziemy na lotnisku w Krośnie, wszystkich chętnych mile powitamy na naszym stoisku. Czekamy na WAS. - mówi Alicja Chachaj z Fundacja  Śląskiego Centrum Chorób Serca  w Zabrzu.

Wszystkich mieszkańców Krosna i balonowych gości zapraszamy do namiotu fundacji na krośnieńskim lotnisku gdzie prowadzona będzie kampania  na rzecz transplantacji połączona z promocja zdrowia.

Tradycją ostatnich lat podczas Zawodów Balonowych stały się konferencje transplantologiczne. W tym roku zaplanowaliśmy troszeczkę inna formę dotarcia do większej rzeszy mieszkańców i gości Zawodów Balonowych. Na krośnieńskim lotnisku będzie ustawiony namiot Fundacji Śląskiego Centrum Chorób Serca w Zabrzu. Chcemy, aby każdy zainteresowany mógł dowiedzieć się jak najwięcej o transplantologii i promocji zdrowia - mówi Grażyna Więcek, wiceprezes Fundacji Otwartych Serc.

Gościem specjalnym będzie Jan Statuch – zastępca prezesa zarządu Fundacji Śląskiego Centrum Chorób Serca w Zabrzu, człowiek po przeszczepie serca.

Osoby po przeszczepie narządów i pracownicy SCCS w Zabrzu będą do Państwa dyspozycji wraz z materiałami edukacyjnymi czy oświadczeniami woli. Nie zabraknie także słodyczy  i niespodzianek dla dzieci.