Zrobieni w balona

  • 2013-04-27 10:45:49

"Ktoś Cię kiedyś nabrał, ośmieszył? Dałeś się zrobić w balona? Nie wstydź się i opowiedz nam o tym!" - tak brzmiał temat konkursu. Spośród wszystkich nadesłanych wiadomości, Radio ZET wybrało najlepszą.

Konkurs rozstrzygnięto w piątek 26 kwietnia! Najlepszą odpowiedź udzieliła Pani Monika z Poznania. Nagrodzona została pobytem dla dwojga na krośnieńskiej majówce oraz przelotem najprawdziwszym balonem!

Jak została zrobiona w balona?
"Dałam się zrobić w balona w najbardziej prosty sposób jaki tylko można. Wysłałam smsa do ZETki z pracy, był to jakiś konkurs walentynkowy, wymyślałam jakieś banalne życzenia i przezywałam jak przysłowiowa mrówka okres, że pewnie to ja wygram. I gdy już zapomniałam o konkursie zadzwonił telefon, numer nieznany, wtedy serce zabiło mi mocniej, spoconą dłonią odebrałam telefon, drżącym głosem powiedziałam "słucham" a tam męski głos powiedział "tutaj Radio ZET" i zapytał o moje imię nazwisko i poinformował mnie o tym że wygrałam romantyczny wyjazd na Cypr. Zapiszczałam, zawyłam, popłakałam się, po czym okazało się że to kumple z pracy zrobili mnie w wielkiego olbrzymiego balona. Byłam WŚCIEKŁA i chciałam ich zamordować, gdyby tylko dosięgła ich moja ręka przez telefon pewnie byliby posiniaczeni:) Przez tydzień omijali mnie szerokim łukiem, ale do dziś mówią na mnie "ZETka". Ubaw mieli przedni, a przy każdej imprezie mówią jak to się nabrałam. Może i się nabrałam ale kiedyś na pewno odbiorę telefon z Radia ZET, dlatego ciągle do Was piszę i wysyłam smsy, bo wierzę że na każdego przychodzi pora :)"

Gratulujemy!

Radio ZET jest patronem medialnym imprezy "Balony nad Krosnem" i XIV Międzynarodowych Górskich Zawodów Balonowych.

(Radio ZET)