2016 / Zawodnicy / XVII Międzynarodowe Górskie Zawody Balonowe w Krośnie

Lista zawodników startujacych w XVII Międzynarodowych Górskich Zawodach Balonowych w Krośnie:

Nr start. Nazwisko i imię Klub Nr rej. Kraj
1. Filus Witold KSB Wrocław SP-BDM Polska
2. Šostakas Arnas Nemunaičio Oreivių Klubas LY-ODY Litwa
3. Sūnaitienė Kristina - - Litwa
4. Savchuk Roman Ukrainian Ballooning Federation UR-SOV Ukraina
5. Suopyte Ieva NOK LY-ODY Litwa
6. Jaskólski Adam Aeroklub Konin SP-BDA Polska
7. Dawidziuk Bazyli Klub Balonowy Świdnica SP-BBW Polska
8. Dawidziuk Denis Leszczyński Klub Balonowy SP-BWP Polska
9. Jagodzik Zbigniew Aeroklub Leszczyński SP-BNW Polska
10. Dudkiewicz-Goławska Daria Aeroklub Leszczyński SP-BEW Polska
11. Kaczmarek Wojciech Aeroklub Lubelski SP-BFG Polska
12. Radomski Piotr KSB Wrocław SP-BDI Polska
13. Filus Tomasz KSB Wrocław SP-BDL Polska
14. Grīnbergs Ivars - YL-026 Łotwa
15. Nagy Irme Böszörményi Ballon Club HA-877 Węgry
16. Mańkowski Leszek Aeroklub Krakowski SP-BWT Polska
17. Vaitulevicius Giedrius VSL Aleksas LY-OCQ Litwa
18. Kowalski Mirosław Aeroklub Leszczyński SP-BDK Polska
19. Bauta Jakub Aeroklub Leszczyński SP-BER Polska
20. Bogdański Jacek Aeroklub Kujawski SP-BFN Polska
21. Molnár Péter Cameron Balloon Hungary Se HA-607 Węgry
22. Nyíri Áron Nagy Lufi Sport Club HA-726 Węgry
23. Ptaszyński Maurycy British Balloon and Airship Club (BBAC) G-BREH Wielka Brytania
24. Garab Szabolcs Budapest Ballon Club SE HA-777 Węgry
25. Rakauskaitė Daiva Oreivystes Centras LY-LTU Litwa
26. Konecsni János Buborék Ballon Egyesület HA-608 Węgry
27. Komža Laurynas Oreivių Klubas Lituanica LY-OEW Litwa
28. Kerdokas Vytas VSI Smile Balloons LY-OCH Litwa
29. Kostiuškevičius Rimas Marijampole LY-OMS Litwa
30. Kostiuškevičius Rokas Marijampole LY-RRV Litwa
31. Mikelevic Adam - LY-OAR Litwa
32. Rękas Krzysztof Mościcki Klub Balonowy SP-BDH Polska
33. Rękas Mateusz Mościcki Klub Balonowy SP-BTR Polska
34. Soból Paweł Leszczyński Klub Balonowy SP-BCM Polska
35. Molnár Csaba Cameron Balloon Hungary Se HA-761 Węgry
36. Junevičius Vytautas Alytus LY-OCK Litwa
37. Mockaitis Gintautas Kaunas Balloon Klub ANTIS LY-OAX Litwa
38. Lycius Martynas Alytaus Oreivių Klubas LY-CIA Litwa
39. Pyza Bartłomiej Aeroklub Lubelski SP-BFP Polska
40. Król Piotr Aeroklub Lubelski SP-BEI Polska
41. Becz Rita Cameron Ballon Hungary HA-928 Węgry
42. Walawski Witold Aeroklub Stalowowolski SP-BCW Polska
43. Kurowski Ryszard Aeroklub Warszawski SP-BFK Polska
44. Kalafut Martin Balonowy Klub Trenčín OM-4045 Słowacja
45. Gomboš Pavol ZP Sport Podbrezova OM-1729 Słowacja
46. Borkowski Krzysztof Aeroklub Nowy Targ SP-BFC Polska
47. Iwański Arkadiusz Aeroklub Włocławski SP-BGA Polska
48. Iwański Dariusz Aeroklub Włocławski SP-BDG Polska
49. Meller Zbigniew Aeroklub Poznański SP-BIM Polska
50. Choma Beata Aeroklub Poznański SP-BEA Polska
51. Grikienyte Silvia - LY-OEO Litwa
52. Nowakowski Bartosz Aeroklub Włocławski SP-BPM Polska
F. Kozubal Ireneusz Cellfast Balloon Team SP-BRK Polska
F. Kuziora Bartosz - SP-BEV Polska