UŻYWAMY CIASTECZEK (cookies).
Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
X
START:
30 kwietnia 2017
GODZINA: 06:00
Poprzednie edycje
Zobacz zawody z ubiegłych lat
Zawodnicy
Lista startowa XVIII Międzynarodowych Górskich Zawodach Balonowych w Krośnie

Nr start. Nazwisko i imię Klub Nr rej. Balon Kraj
1. Bauta Roman Aeroklub Leszczyński SP-BDR Nexbau Polska
2. Dawidziuk Denis Leszczyński Klub Balonowy SP-BWP Mróz Polska
3. Filus Tomasz KSB Wrocław SP-BDL LOT Polish Airlines Polska
4. Iwański Arkadiusz Aeroklub Włocławski SP-BGA Gaspol Energy Polska
5. Rękas Mateusz Mościcki Klub Balonowy SP-BTR Tauron Polska
6. Dudkiewicz-Goławska Daria Aeroklub Leszczyński SP-BEW Nifares Polska
7. Jaskólski Adam Aeroklub Konin SP-BDA Red Baron Polska
8. Leszczuk Ewelina Klub Sportów Balonowych Wrocław SP-BDI Balcerzak Polska
9. Borkowski Krzysztof Aeroklub Nowy Targ SP-BFC Pcd Salami Polska
10. Savchuk Roman Ukrainian National Balloon Team UR-PXKE Sova Ukraina
11. Nyíri Aron Nagy Lufi Sport Club HA-726 Nagylufi Węgry
12. Morvai Tibor Gemenc Holegballon Sport Egyesulet HA-707 Old Spotty Węgry
13. Garab Szábolcs Budapest Balloon Club SE HA-777 XtremeRacer Węgry
14. Jagodzik Zbigniew Aeroklub Leszczyński SP-BNW Srebrna Strzała Polska
15. Konecsni Janos Buborek Ballon Egyesulet HA-608 Smiley Węgry
16. Vytas Kerdokas Smile Balloons LY-OCH Yellow Litwa
17. Naujalis Marius Audenis LY-ORQ Kubicek Litwa
18. Menyaylo Ivan Ballon Club Aerowaltz RA-2451G Rusbal Sport Rosja
19. Bazhenov Sergey Rusbal RA-2630G Rusbal Sport Adrenalin Rosja
20. Dawidziuk Bazyli Klub Balonowy Świdnica SP-BBW Blue-Sky Polska
21. Król Piotr Aeroklub Lubelski SP-BEI Lubelskie Smakuj Życie Polska
22. Molnar Csaba Cameron Ballon Hungary HA-761 - Węgry
23. Molnar Peter Cameron Balloons Hungary HA-607 Lola Węgry
24. Nagy Péter Budapest Ballon Klub HA-756 Mol Węgry
25. Hraňo Marián Aeroklub Prividza OM-3333 Bramac Słowacja
26. Bogdański Jacek Aeroklub Kujawski SP-BFN BM Sonic Polska
27. Lycius Martynas Alytaus Oreiviu Klubas LY-CIA LY-CIA Litwa
28. Komža Laurynas Oreiviu Klubas Lituanica LY-OEQ Pixel Litwa
29. Becz Rita Cameron Ballon Hungary HA-928 Red Węgry
30. Romanovskaja Julia Julija LY-OCD Vilmesta Litwa
31. Vaitulevicius Giedrius Vsi Aleksas LY-OCQ Gubernija Litwa
32. Kurowski Ryszard Aeroklub Warszawski SP-BYZ - Polska
33. Pyza Bartłomiej Aeroklub Lubelski SP-BFP Spółdzielnia Mleczarska Ryki Polska
34. Grinbergs Ivars LGBSK YL-026 Doble Łotwa
35. Kostiuskevicius Rimas Marijampole LY-OMS Marijampole Litwa
36. Kostiuskevicius Rokas Marijampole LY-RRV Marijampole Litwa
37. Nowakowski Bartosz Aeroklub Włocławski SP-BPV Anwil Polska
38. Mikelevicius Adamas Padanigius Geles LY-OAR Apex Medicius Polska
39. Kazlauskas Zydrunas Audenius LY-BDO Lituania Litwa
40. Narbute Renata Klaipedos Oreiviu Klubas LY-BDY Lrt Litwa
F. Walawski Witold Aeroklub Stalowowolski SP-BCX Stalowa Wola Polska
F. Łysiak Tomasz/Kuziora Bartosz Rakoczy Sp. z o.o. SP-BEV Rakoczy Polska
F. Rękas Krzysztof Mościcki Klub Balonowy SP-BDH Golfiera-Roleski Polska
F. Soból Paweł Mościcki Klub Balonowy SP-BRE Republika Roleski Polska


Pogoda
Zdjęcia / 1904
Losowo wybrani zawodnicy / 18 z 68


















Balonowa społeczność Facebooka


Sponsor generalny


Sponsor strategiczny



Partner wydarzenia


Patroni medialni 2017
Sponsorzy 2017 / Sponsors 2017