UŻYWAMY CIASTECZEK (cookies).
Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
X
2 maja, godz. 21:00
ZAKOŃCZENIE ZAWODÓW
Poprzednie edycje
Zobacz zawody z ubiegłych lat
Poprzednie edycje / 2008 / Zawodnicy
Lp. Nazwisko i imię Kraj Zrzeszenie Nr rej.
1. Filus Witold Polska Skywalker B.C. SP-BVZ
2. Jaskólski Adam Polska Wiedza Konin SP-BAI
3. Machnorylov Valerij Litwa --- LY-OAS
4. Sviderskis Vytautas Litwa --- LY-MIN
5. Jakubauskas Eugenijus Litwa --- LY-ODC
6. Rękas Krzysztof Polska Mościcki K.B. SP-BBM
7. Rękas Mirosław Polska Mościcki K.B. SP-BWI
8. Orłowski Paweł Polska Mościcki K.B. SP-BAS
9. Iwański Arkadiusz Polska Aeroklub Włocławek SP-BIO
10. Nowakowski Bartosz Polska Aeroklub Włocławek ---
11. Prawicki Bogdan Polska --- SP-BWP
12. Jagodzik Zbigniew Polska Aeroklub Leszno SP-BIK
13. Kostiuskevicius Rimas Litwa --- LY-OCH
14. Kostiuskevicius Rokas Litwa --- LY-OMN
15. Mockaitis Gintautas Litwa --- LY-OAW
16. Rakauskaite Daiva Litwa --- LY-LNK
17. Licius Mindaugas Litwa --- LY-OAW
18. Kovacs Janos Węgry --- HA-735
19. Gruszecki Adam Polska Aeroklub Lubelski SP-BCP
20. Gints Galis Łotwa --- YL-013
21. Mikielewicz Roman Litwa --- LY-OAR
22. Romanovskij Vaclav Litwa --- LY-OCD
23. Pyza Jerzy Polska Aeroklub Lubelski SP-BBC
24. Kazlauskas Zydrunas Litwa --- LY-OCT
25. Choma Beata Polska Aeroklub Poznański SP-BCI
26. Walawski Tomasz Polska Aeroklub Stalowowolski SP-BIV
27. Gyula Judák Węgry --- HA-752
28. Koncir Branislav Słowacja --- ON-6006
29. Helak Robert Polska KSB Wrocław SP-BWN
30. Meller Zbigniew Polska Aeroklub Poznański SP-BIM
31. Zarzycki Dariusz Polska Aeroklub Łódzki SP-BIP
Edycja 2016
 • Historia
 • Zawody
 • Organizatorzy
 • Lista zawodników
 • Program
 • Konkurencje i ich zasady
Edycja 2015
 • Zawody
 • Organizatorzy
 • Dyrekcja i Biuro Zawodów
 • Lista zawodników
 • Program
 • Konkurencje i ich zasady
 • Wyniki
Edycja 2014
 • Zawody
 • Organizatorzy
 • Dyrekcja i Biuro Zawodów
 • Lista zawodników
 • Program
 • Konkurencje i ich zasady
 • Wyniki
Edycja 2013
 • Zawody
 • Dyrekcja i Biuro Zawodów
 • Organizatorzy
 • Lista zawodników
 • Program
 • Wyniki
 • Konkurencje i ich zasady
 • "Podziel się życiem"
 • Imprezy towarzyszące
Edycja 2012
 • Zawody
 • Dyrekcja i Biuro Zawodów
 • Organizatorzy
 • Lista zawodników
 • Program
 • Wyniki
 • Konkurencje i ich zasady
 • "Podziel się życiem"
 • Imprezy towarzyszące
 • II Rock Oil Festiwal
Edycja 2011
 • Zawody
 • Dyrekcja i Biuro Zawodów
 • Lista zawodników
 • Program
 • Wyniki
 • Konkurencje i ich zasady
Edycja 2010
 • Zawody
 • Dyrekcja i Biuro Zawodów
 • Lista zawodników
 • Program
 • Wyniki
Edycja 2009
 • Zawody
 • Dyrekcja i Biuro Zawodów
 • Lista zawodników
 • Program
 • Wyniki
 • Regulamin PL
Edycja 2008
 • Zawody
 • Dyrekcja i Biuro Zawodów
 • Lista zawodników
 • Program
 • Wyniki
 • Regulamin
Edycja 2007
 • Zawody
 • Dyrekcja i Biuro Zawodów
 • Lista zawodników
 • Program
 • Wyniki
Losowo wybrani zawodnicy / 18 z 68


















Poznaj wszystkich zawodników
Balonowa społeczność Facebooka


Sponsor generalny


Sponsor strategiczny



Partner wydarzenia


Patroni medialni 2017
Sponsorzy 2017 / Sponsors 2017