UŻYWAMY CIASTECZEK (cookies).
Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
X
2 maja, godz. 21:00
ZAKOŃCZENIE ZAWODÓW
Poprzednie edycje
Zobacz zawody z ubiegłych lat
Poprzednie edycje / 2008 / Biuro zawodów

DYREKCJA I BIURO ZAWODÓW

  • dyrektor organizacyjny: Witold Ostrowski
  • zastępca dyrektora: Grażyna Więcek
  • rzecznik prasowy: Zygmunt Jerzyk 
  • koordynator d/s organizacji i promocji: Wiesław Staniszewski 
  • organizacja sponsoringu i reklamy: Jan Zając
  • obsługa techniczna:  Andrzej Kolendowski 
  • projekty graficzne, reklama: Joanna Dadeło - Madej
  • redaktor strony internetowej - Anna Stankiewicz 
  • tłumacz - Edyta Twaróg 

Biuro Organizacyjne Zawodów - Lotnisko 

Maria Kolendowska, Mirosława Jerzyk, Grażyna Gilewska, Lucyna Guzik, Lucyna Nowak, Ula Ostafil, Anna Ostrowska, Małgorzata Posłuszny, Tania Staniszewska, Marta Surma, Stanisław Więcek, Adam Kolendowski, Ryszard Nowak, Józef Guzik, Piotr Surma, Wacław Mika, Stanisław Rusin, Danuta Makarska

CZŁONKOWIE PERSONELU ZAWODÓW:

  • dyrektor zawodów - Witold Ostrowski
  • dyrektor sportowy – Jerzy Borowski
  • asystent DS - Ryszard Kurowski
  • tłumacz - Edyta Twaróg
  • inspektor bezpieczeństwa – Mieczysław Cholewa
  • debriefing - Anna Borowska, Grzegorz Kałęka
  • meteo - Andrzej Wojtyniak
  • sedzia punktowy - Piotr Wasilewski
  • gazmajster - Andrzej Kolendowski
  • I. zespół pomiarowy: 1. Piotr Wasilewski + 2 osoby z Krosna
  • II. zespół pomiarowy: 1.Andrzej Wojtyniak + 2 osoby z Krosna
  • jury: Waldemar Wilk - przewodniczący, Krzysztof Pewiński - członek

BIURO SPORTOWE IX GZB - Hala Sportowa MOSiR:

  • kierownik - Irena Chawchunowicz
  • zastępca Kierownika - Maciej Stankiewicz
  • dużury wymienne:
    Marcin Kurowski, Ola Ostrowska, Ania Stankiewicz, Maja Mrozek, Joanna Turczyn, Karolina Więcek, Krzysztof Dubis, Krystian Piech, Barbara Maksym, Anna Machowska, Ewa Machowska, Małgorzata Kawula, Natalia Surma, Piotr Lidwin, Robert Smolak, Małgorzata Ostafil, Maciej Półchłopek
Edycja 2016
 • Historia
 • Zawody
 • Organizatorzy
 • Lista zawodników
 • Program
 • Konkurencje i ich zasady
Edycja 2015
 • Zawody
 • Organizatorzy
 • Dyrekcja i Biuro Zawodów
 • Lista zawodników
 • Program
 • Konkurencje i ich zasady
 • Wyniki
Edycja 2014
 • Zawody
 • Organizatorzy
 • Dyrekcja i Biuro Zawodów
 • Lista zawodników
 • Program
 • Konkurencje i ich zasady
 • Wyniki
Edycja 2013
 • Zawody
 • Dyrekcja i Biuro Zawodów
 • Organizatorzy
 • Lista zawodników
 • Program
 • Wyniki
 • Konkurencje i ich zasady
 • "Podziel się życiem"
 • Imprezy towarzyszące
Edycja 2012
 • Zawody
 • Dyrekcja i Biuro Zawodów
 • Organizatorzy
 • Lista zawodników
 • Program
 • Wyniki
 • Konkurencje i ich zasady
 • "Podziel się życiem"
 • Imprezy towarzyszące
 • II Rock Oil Festiwal
Edycja 2011
 • Zawody
 • Dyrekcja i Biuro Zawodów
 • Lista zawodników
 • Program
 • Wyniki
 • Konkurencje i ich zasady
Edycja 2010
 • Zawody
 • Dyrekcja i Biuro Zawodów
 • Lista zawodników
 • Program
 • Wyniki
Edycja 2009
 • Zawody
 • Dyrekcja i Biuro Zawodów
 • Lista zawodników
 • Program
 • Wyniki
 • Regulamin PL
Edycja 2008
 • Zawody
 • Dyrekcja i Biuro Zawodów
 • Lista zawodników
 • Program
 • Wyniki
 • Regulamin
Edycja 2007
 • Zawody
 • Dyrekcja i Biuro Zawodów
 • Lista zawodników
 • Program
 • Wyniki
Losowo wybrani zawodnicy / 18 z 68


















Poznaj wszystkich zawodników
Balonowa społeczność Facebooka


Sponsor generalny


Sponsor strategiczny



Partner wydarzenia


Patroni medialni 2017
Sponsorzy 2017 / Sponsors 2017