UŻYWAMY CIASTECZEK (cookies).
Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
X
2 maja, godz. 21:00
ZAKOŃCZENIE ZAWODÓW
Poprzednie edycje
Zobacz zawody z ubiegłych lat
Poprzednie edycje / 2015 / Biuro zawodów

DYREKCJA i PERSONEL ZAWODÓW

Dyrektor Organizacyjny: Zygmunt JERZYK
Dyrektor Sportowy: Witold FILUS
Dyrektor Koordynacyjny: Grażyna WIĘCEK
Asystent Dyrektora Sportowego: Igor ŁOBACZOW
Sędzia Główny: Deividas PINKIEWICZIUS
Debriefer: Vytautas RUDZIANSKAS 
Inspektor d/s bezpieczeństwa: Jolanta MATEJCZUK
Przewodniczący Jury: Marian MITKA
Obsługa Meteo: Iwona LELĄTKO, Elżbieta GRZELAK-AGACIAK
Rzecznik Prasowy: Zygmunt JERZYK
Serwis prasowy, Serwis www: Mateusz GŁÓD, Marcin MATELOWSKI
Dyrektor Marketingu i Reklamy: Gerard KORFANTY
Psycholog dla kadry balonowej: Joanna MADEY
Gazmajster: Andrzej KOLENDOWSKI, Grzegorz HENDZEL

BIURO SPORTOWE - HALA SPORTOWA

Irena ZIELIŃSKA (Dyrektor Biura Sportowego)
Barbara MAKSYM
Anna STANKIEWICZ
Jakub MIKA
Anna ŚWIĘTNICKA
Marta SURMA
Urszula BAJGER
Małgorzata KAWULA

BIURO SPORTOWE - LOTNISKO

Stanisław WOJTOWICZ
Mirosława JERZYK
Maria KOLENDOWSKA
Mika Danuta
Krystyna JURCZAK
Andrzej JURCZAK
Lucyna NOWAK
Danuta MAKARSKA
Wioletta JERZYK
Krystyna ZIELIŃSKA
Karolina WIĘCEK
Piotr SURMA
Stanisław WIĘCEK
Ryszard ZIELIŃSKI
Krzysztof DUBIS
Anna OSTROWSKA
Oskar SMOLAK
Wacław MIKA
Lucyna GUZIK
Kinga DUBIS
Bogumiła BANASIK
Małgorzata JANOCHA

ZESPOŁY POMIAROWE

Michał FIOŁKIEWICZ
Arkadiusz PUDŁO
Wojciech SIKORA
Patryk DADEJ
Michał JĘDRUSIAK
Kamil RYGIEL
Mateusz ŚWIERK
Daniel KWARCISZEWSKI
Karol MRUK
Szczepan MURDZEK
Franciszek BACHTA
Patryk WIESZCZAK
Konrad NIEZGODA
Maciej FERUŚ
Bartosz PÓŁCHŁOPEK
Kacper ZAJDEL
Paweł GAZDA
Dawid BAKOTA
Kacper SKALSKI
Krzysztof OCHAŁA
Adrian FEJKIEL
Patryk SZPIECH
Gabriel NÓŻKA
Wojciech KOŁODZIEJCZYK
Adrian SZPIECH
Mateusz ZARZYCKI
Karol STAPIŃSKI
Krzysztof KĘDZIOR
Natan SIRKO
Konrad PACZOSA
Wojciech LENIEK
Adrian RUSYN
Łukasz Sienkiewicz
Mateusz GEFERT
Michał CYBULSKI
Cezary BIERNACKI
Dominik WITYŃSKI
Tomasz PĘKALSKI
Marzena MALISZEWSKA
 

Edycja 2016
 • Historia
 • Zawody
 • Organizatorzy
 • Lista zawodników
 • Program
 • Konkurencje i ich zasady
Edycja 2015
 • Zawody
 • Organizatorzy
 • Dyrekcja i Biuro Zawodów
 • Lista zawodników
 • Program
 • Konkurencje i ich zasady
 • Wyniki
Edycja 2014
 • Zawody
 • Organizatorzy
 • Dyrekcja i Biuro Zawodów
 • Lista zawodników
 • Program
 • Konkurencje i ich zasady
 • Wyniki
Edycja 2013
 • Zawody
 • Dyrekcja i Biuro Zawodów
 • Organizatorzy
 • Lista zawodników
 • Program
 • Wyniki
 • Konkurencje i ich zasady
 • "Podziel się życiem"
 • Imprezy towarzyszące
Edycja 2012
 • Zawody
 • Dyrekcja i Biuro Zawodów
 • Organizatorzy
 • Lista zawodników
 • Program
 • Wyniki
 • Konkurencje i ich zasady
 • "Podziel się życiem"
 • Imprezy towarzyszące
 • II Rock Oil Festiwal
Edycja 2011
 • Zawody
 • Dyrekcja i Biuro Zawodów
 • Lista zawodników
 • Program
 • Wyniki
 • Konkurencje i ich zasady
Edycja 2010
 • Zawody
 • Dyrekcja i Biuro Zawodów
 • Lista zawodników
 • Program
 • Wyniki
Edycja 2009
 • Zawody
 • Dyrekcja i Biuro Zawodów
 • Lista zawodników
 • Program
 • Wyniki
 • Regulamin PL
Edycja 2008
 • Zawody
 • Dyrekcja i Biuro Zawodów
 • Lista zawodników
 • Program
 • Wyniki
 • Regulamin
Edycja 2007
 • Zawody
 • Dyrekcja i Biuro Zawodów
 • Lista zawodników
 • Program
 • Wyniki
Losowo wybrani zawodnicy / 18 z 68


















Poznaj wszystkich zawodników
Balonowa społeczność Facebooka


Sponsor generalny


Sponsor strategiczny



Partner wydarzenia


Patroni medialni 2017
Sponsorzy 2017 / Sponsors 2017