UŻYWAMY CIASTECZEK (cookies).
Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
X
2 maja, godz. 21:00
ZAKOŃCZENIE ZAWODÓW
Poprzednie edycje
Zobacz zawody z ubiegłych lat
Poprzednie edycje / 2014 / Biuro zawodów

DYREKCJA i PERSONEL ZAWODÓW

Dyrektor Organizacyjny - Jerzyk Zygmunt  [kontakt: 887 888 668]
Dyrektor Koordynacyjny - Więcek Grażyna
Dyrektor Sportowy - Filus Witold
I Asystent Dyrektora Sportowego - (Deputy Director) - Łobaczow Igor (Ukraina)
Sędzia Główny - Pinkevicius Deividas (Litwa)
Rzecznik Prasowy - Jerzyk Zygmunt [kontakt: 887 888 668]
Serwis Prasowy, Serwis www - Głód Mateusz, Matelowski Marcin
Dyrektor Marketingu i Reklamy - Korfanty Gerard
Tłumacz - Anna Patejuk
Inspektor ds. Bezpieczeństwa - Jolanta Matejczuk
Przewodniczący Jury: Waldemar Wilk
Jury -  Adam Kolendowski, Roman Walczak
Gazmajster - Hendzel Grzegorz [kontakt: 509-156-903]
Debrifer - Yury Anosov
Debrifer - Vytautas Rudzianskas
Obsługa Meteo: Iwona Lelątko, Radosław Kałużny

BIURO SPORTOWE - HALA SPORTOWA

Dyrektor Biura Sportowego – Zielińska Irena
Borowicz Marcin
Maksym Barbara
Świętnicka Anna
Surma Marta
Bajger Urszula
Kawula Małgorzata
Kielar Krzysztof
Mularska Gabriela
Gacek Aleksandra

OBSADA BIURA ORGANIZACYJNEGO NA LOTNIKU

Jerzyk Mirosława
Kolendowska Maria
Mika Danuta
Jurczak Krystyna
Miczek Beata
Nowak Lucyna
Makarska Danuta
Jerzyk Wioletta
Zielińska Krystyna
Więcek Karolina
Surma Piotr
Więcek Stanisław
Zieliński Ryszard
Miczek Maciej
Dubis Krzysztof
Mateusz Kania
Szymon Kania
Abramczyk Anna
Machowska Anna
Ostrowska Anna
Smolak Oskar
Smolak Robert
Mika Wacław
Mika Jakub
Guzik Lucyna
Dubis Kinga

ZESPOŁY POMIAROWE

1. Borowski Maciej
2. Niepokój Konrad
3. Kwaciszewski Daniel
4. Rygiel Kamil
5. Jędrusiak Michał
6. Lasek Dawid
7. Skalski Kacper
8. Pyza Bartłomiej
9. Bachta Franciszek
10. Rachwał Piotr
11. Świerk Mateusz
12. Leń Mateusz
13. Habrat Paweł
14. Wąchała Krzysztof
15. Rachwał Piotr
16. Świerk Mateusz
17. Leń Mateusz
18. Habrat Paweł
19. Wąchała Krzysztof

Edycja 2016
 • Historia
 • Zawody
 • Organizatorzy
 • Lista zawodników
 • Program
 • Konkurencje i ich zasady
Edycja 2015
 • Zawody
 • Organizatorzy
 • Dyrekcja i Biuro Zawodów
 • Lista zawodników
 • Program
 • Konkurencje i ich zasady
 • Wyniki
Edycja 2014
 • Zawody
 • Organizatorzy
 • Dyrekcja i Biuro Zawodów
 • Lista zawodników
 • Program
 • Konkurencje i ich zasady
 • Wyniki
Edycja 2013
 • Zawody
 • Dyrekcja i Biuro Zawodów
 • Organizatorzy
 • Lista zawodników
 • Program
 • Wyniki
 • Konkurencje i ich zasady
 • "Podziel się życiem"
 • Imprezy towarzyszące
Edycja 2012
 • Zawody
 • Dyrekcja i Biuro Zawodów
 • Organizatorzy
 • Lista zawodników
 • Program
 • Wyniki
 • Konkurencje i ich zasady
 • "Podziel się życiem"
 • Imprezy towarzyszące
 • II Rock Oil Festiwal
Edycja 2011
 • Zawody
 • Dyrekcja i Biuro Zawodów
 • Lista zawodników
 • Program
 • Wyniki
 • Konkurencje i ich zasady
Edycja 2010
 • Zawody
 • Dyrekcja i Biuro Zawodów
 • Lista zawodników
 • Program
 • Wyniki
Edycja 2009
 • Zawody
 • Dyrekcja i Biuro Zawodów
 • Lista zawodników
 • Program
 • Wyniki
 • Regulamin PL
Edycja 2008
 • Zawody
 • Dyrekcja i Biuro Zawodów
 • Lista zawodników
 • Program
 • Wyniki
 • Regulamin
Edycja 2007
 • Zawody
 • Dyrekcja i Biuro Zawodów
 • Lista zawodników
 • Program
 • Wyniki
Losowo wybrani zawodnicy / 18 z 68


















Poznaj wszystkich zawodników
Balonowa społeczność Facebooka


Sponsor generalny


Sponsor strategiczny



Partner wydarzenia


Patroni medialni 2017
Sponsorzy 2017 / Sponsors 2017