UŻYWAMY CIASTECZEK (cookies).
Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
X
2 maja, godz. 21:00
ZAKOŃCZENIE ZAWODÓW
Poprzednie edycje
Zobacz zawody z ubiegłych lat
Poprzednie edycje / 2013 / Biuro zawodów
DYREKCJA i PERSONEL ZAWODÓW

• Dyrektor Organizacyjny - Jerzyk Zygmunt [kontakt: 667 842 300]
• Dyrektor Koordynacyjny - Więcek Grażyna
• Dyrektor Sportowy - Filus Witol
• I Asystent Dyrektora Sportowego - (DEPUTY DIRECTOR) - Łobaczow Igor (Ukraina)
• II Asystent Dyrektora Sportowego - Borowski Jerzy
• Sędzia Główny - Pinkevicius Deividas (Litwa)
• Rzecznik Prasowy - Jerzyk Zygmunt [kontakt: 667 842 300]
• Serwis Prasowy - Głód Mateusz, Matelowski Marcin [kontakt: 506 327 412]
• Dyrektor Marketingu i Reklamy - Korfanty Gerard
• Tłumacz - Wiśniewska Katarzyna
• Inspektor ds. Bezpieczeństwa - Staszczak Dariusz
• Gazmajster - Kolendowski Andrzej, Hendzel Grzegorz
• Projekty Graficzne - Omachel Bartosz

BIURO SPORTOWE - HALA SPORTOWA

• Dyrektor Biura Sportowego - Borowicz Marcin
• Zastępca Dyrektora Biura Sportowego - Świętnicka Anna
• Zastępca Dyrektora Biura Sportowego - Surma Marta

OBSADA:

• Bajger Urszula
• Banasiak Barbara
• Dubis Kinga
• Kawula Małgorzata
• Ślęzak Bernadetta
• Stanisławczyk Adrian
• Stanisławczyk Mariusz
• Surma Grzegorz
• Świętnicka Sylwia
• Świętnicki Dawid
• Kania Szymon
• Kawula Danuta
• Smolak Robert
• Smolak Oskar
• Makarski Roman

BIURO ORGANIZACYJNE - LOTNISKO

• Kierownik Biura - Stanisław Wojtowicz

OBSADA

• Jerzyk Mirosława
• Kolendowska Maria
• Mika Danuta
• Jurczak Krystyna
• Miczek Beata
• Nowak Lucyna
• Makarska Danuta
• Jerzyk Wioletta
• Zielińska Krystyna
• Więcek Karolina
• Surma Piotr
• Więcek Stanisław
• Zieliński Ryszard
• Miczek Maciej
• Dubis Krzysztof
• Mika Wacław
• Mika Jakub
• Guzik Lucyna

ZESPOŁY POMIAROWE

• Dereniewska Klaudia
• Drozen Klaudia
• Fejkiel Klaudia
• Gazda Weronika
• Kwolek Katarzyna
• Macieik Kamila
• Mendelewska Kinga
• Śliwa Magdalena
• Winiarska Agnieszka
• Zych Sylwia
Edycja 2016
 • Historia
 • Zawody
 • Organizatorzy
 • Lista zawodników
 • Program
 • Konkurencje i ich zasady
Edycja 2015
 • Zawody
 • Organizatorzy
 • Dyrekcja i Biuro Zawodów
 • Lista zawodników
 • Program
 • Konkurencje i ich zasady
 • Wyniki
Edycja 2014
 • Zawody
 • Organizatorzy
 • Dyrekcja i Biuro Zawodów
 • Lista zawodników
 • Program
 • Konkurencje i ich zasady
 • Wyniki
Edycja 2013
 • Zawody
 • Dyrekcja i Biuro Zawodów
 • Organizatorzy
 • Lista zawodników
 • Program
 • Wyniki
 • Konkurencje i ich zasady
 • "Podziel się życiem"
 • Imprezy towarzyszące
Edycja 2012
 • Zawody
 • Dyrekcja i Biuro Zawodów
 • Organizatorzy
 • Lista zawodników
 • Program
 • Wyniki
 • Konkurencje i ich zasady
 • "Podziel się życiem"
 • Imprezy towarzyszące
 • II Rock Oil Festiwal
Edycja 2011
 • Zawody
 • Dyrekcja i Biuro Zawodów
 • Lista zawodników
 • Program
 • Wyniki
 • Konkurencje i ich zasady
Edycja 2010
 • Zawody
 • Dyrekcja i Biuro Zawodów
 • Lista zawodników
 • Program
 • Wyniki
Edycja 2009
 • Zawody
 • Dyrekcja i Biuro Zawodów
 • Lista zawodników
 • Program
 • Wyniki
 • Regulamin PL
Edycja 2008
 • Zawody
 • Dyrekcja i Biuro Zawodów
 • Lista zawodników
 • Program
 • Wyniki
 • Regulamin
Edycja 2007
 • Zawody
 • Dyrekcja i Biuro Zawodów
 • Lista zawodników
 • Program
 • Wyniki
Losowo wybrani zawodnicy / 18 z 68


















Poznaj wszystkich zawodników
Balonowa społeczność Facebooka


Sponsor generalny


Sponsor strategiczny



Partner wydarzenia


Patroni medialni 2017
Sponsorzy 2017 / Sponsors 2017