UŻYWAMY CIASTECZEK (cookies).
Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
X
2 maja, godz. 21:00
ZAKOŃCZENIE ZAWODÓW
Poprzednie edycje
Zobacz zawody z ubiegłych lat
Poprzednie edycje / 2010 / Biuro zawodów

DYREKCJA i PERSONEL ZAWODÓW

  • dyrektor organizacyjny - Grażyna Więcek
  • dyrektor sportowy - Jerzy Borowski
  • asystent - Krzysztof Pewiński
  • jury: Przewodniczący - Wademar Wilk, Członkowie: Andrzej Konstanczuk i Adam Kolendowski
  • loggery - Tomek Łubgan i Marcin Borowicz
  • gazmajster - Andrzej Kolendowski i Grzegorz Hendzel (2.05)
  • rzecznik prasowy - Zygmunt Jerzyk, tel. 667 842 300
  • przewodniczący Jury - Waldemar Wilk
  • inspektor ds. bezpieczeństwa - Ryszard Kurowski
  • sędzia - Piotr Wasilewski
  • obsługa meteo - Anna Kłokowska - Siejek, Elżbieta Grzelak - Agaciak
  • tłumacz - Ewelina Szmyd
  • obsługa strony www - Anna Stankiewicz, Mateusz Głód
  • projekty graficzne - Marcin Borowicz
  • specjalista ds. marketingu i reklamy - Gerard Korfanty


BIURO ORGANIZACYJNE, LOTNISKO

  • kierownik - Mira Jerzyk
  • dyżury wymienne:
    Grażyna i Stanisław Więcek, Ula Ostafil, Ania Ostrowska, Mira Jerzyk, Lucyna Guzik, Marysia, Kolendowska, Danuta i Wacek Mika, Lucyna i Ryszard Nowak, Danusia i Romek Makarscy, Ula i Marek Bajger, Bogdan Machowski, Stanisław Rusin, Wiola Jerzyk, Paulina Moskal

BIURO SPORTOWE, HALA MOSIR

  • kierownik - Irena Zielińska
  • dyżury wymiennie: Ola Ostrowska, Adam Zieliński, Marcin Borowicz, Barbara Maksym - Kędzior, Anna Świętnicka, Justyna Palenica, Jarek Sanocki, Karolina Więcek, Krzysztof Dubis, Małgorzata Ostafil, Maciej Półchłopek, Anna Machowska, Ewa Machowska, Paweł Stępek, Katarzyna Stępek, Piotr Dańczak, Wiola Szmyd, Joanna Mikuś,
Edycja 2016
 • Historia
 • Zawody
 • Organizatorzy
 • Lista zawodników
 • Program
 • Konkurencje i ich zasady
Edycja 2015
 • Zawody
 • Organizatorzy
 • Dyrekcja i Biuro Zawodów
 • Lista zawodników
 • Program
 • Konkurencje i ich zasady
 • Wyniki
Edycja 2014
 • Zawody
 • Organizatorzy
 • Dyrekcja i Biuro Zawodów
 • Lista zawodników
 • Program
 • Konkurencje i ich zasady
 • Wyniki
Edycja 2013
 • Zawody
 • Dyrekcja i Biuro Zawodów
 • Organizatorzy
 • Lista zawodników
 • Program
 • Wyniki
 • Konkurencje i ich zasady
 • "Podziel się życiem"
 • Imprezy towarzyszące
Edycja 2012
 • Zawody
 • Dyrekcja i Biuro Zawodów
 • Organizatorzy
 • Lista zawodników
 • Program
 • Wyniki
 • Konkurencje i ich zasady
 • "Podziel się życiem"
 • Imprezy towarzyszące
 • II Rock Oil Festiwal
Edycja 2011
 • Zawody
 • Dyrekcja i Biuro Zawodów
 • Lista zawodników
 • Program
 • Wyniki
 • Konkurencje i ich zasady
Edycja 2010
 • Zawody
 • Dyrekcja i Biuro Zawodów
 • Lista zawodników
 • Program
 • Wyniki
Edycja 2009
 • Zawody
 • Dyrekcja i Biuro Zawodów
 • Lista zawodników
 • Program
 • Wyniki
 • Regulamin PL
Edycja 2008
 • Zawody
 • Dyrekcja i Biuro Zawodów
 • Lista zawodników
 • Program
 • Wyniki
 • Regulamin
Edycja 2007
 • Zawody
 • Dyrekcja i Biuro Zawodów
 • Lista zawodników
 • Program
 • Wyniki
Losowo wybrani zawodnicy / 18 z 68


















Poznaj wszystkich zawodników
Balonowa społeczność Facebooka


Sponsor generalny


Sponsor strategiczny



Partner wydarzenia


Patroni medialni 2017
Sponsorzy 2017 / Sponsors 2017