UŻYWAMY CIASTECZEK (cookies).
Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
X
2 maja, godz. 21:00
ZAKOŃCZENIE ZAWODÓW
Poprzednie edycje
Zobacz zawody z ubiegłych lat
Poprzednie edycje / 2007 / Zawodnicy
Lp. Nazwisko i imię Kraj Zrzeszenie Nr rej.
1. Nowakowski Bartosz Polska Aeroklub Włocławek SP-BPP
2. Iwański Arkadiusz Polska Aeroklub Włocławek SP-BIO
3. Prawicka Ewa Polska --- SP-BVS
4. Prawicki Bogdan Polska --- SP-BWO
5. Jagodzik Zbigniew Polska Aeroklub Leszczyński SP-BIK
6. Rękas Krzysztof Polska Aeroklub Podhalański SP-BBM
7. Kurowski Ryszard Polska Aeroklub Warszawski SP-BCA
8. Rękas Mirosław Polska Aeroklub Podhalański SP-BBM
9. Surkus Gintaras Litwa Aeroklub Podhalański LY-0CU
10. Kovacs Janos Węgry --- HA-735
11. Toth Michaly Węgry --- HA-713
12. Filus Witold Węgry Aeroklub Piotrków Tr. SP-BAG
13. Kostiuskevicius Rimas Litwa --- LY-OMM
14. Gegevicius Tadas Litwa --- LY-VMO
15. Junevicius Vytautas Litwa --- LY-OCK
16. Mockaitis Gintautas Litwa --- LY-OAX
17. Machnorylov Valerij Litwa --- LY-OAS
18. Romanowskij Vaclav Litwa --- LY-OCD
19. Mikielewicz Roman Litwa --- LY-OAR
20. Zarzycki Dariusz Polska Aeroklub Łódzki SP-BIP
21. Jaskólski Adam Polska --- SP-BAI
22. Torok Sandor Węgry --- HA-746
23. Koncir Branislav Słowacja --- ON-2345
24. Pyza Jerzy Polska Aeroklub Dęblin SP-BBC
25. Meller Zbigniew Polska Aeroklub Poznański SP-BIZ
26. Meller Zbigniew Polska Aeroklub Poznański SP-BIZ
27. Matejczuk Jolanta Polska Aeroklub Stalowowolski SP-BAZ
28. Walawski Tomasz Polska Aeroklub Stalowowolski SP-BIV
29. Vevere Kristine Łotwa --- LY-N013
30. Sviderskis Vytautas Litwa --- LY-LNK
Edycja 2016
 • Historia
 • Zawody
 • Organizatorzy
 • Lista zawodników
 • Program
 • Konkurencje i ich zasady
Edycja 2015
 • Zawody
 • Organizatorzy
 • Dyrekcja i Biuro Zawodów
 • Lista zawodników
 • Program
 • Konkurencje i ich zasady
 • Wyniki
Edycja 2014
 • Zawody
 • Organizatorzy
 • Dyrekcja i Biuro Zawodów
 • Lista zawodników
 • Program
 • Konkurencje i ich zasady
 • Wyniki
Edycja 2013
 • Zawody
 • Dyrekcja i Biuro Zawodów
 • Organizatorzy
 • Lista zawodników
 • Program
 • Wyniki
 • Konkurencje i ich zasady
 • "Podziel się życiem"
 • Imprezy towarzyszące
Edycja 2012
 • Zawody
 • Dyrekcja i Biuro Zawodów
 • Organizatorzy
 • Lista zawodników
 • Program
 • Wyniki
 • Konkurencje i ich zasady
 • "Podziel się życiem"
 • Imprezy towarzyszące
 • II Rock Oil Festiwal
Edycja 2011
 • Zawody
 • Dyrekcja i Biuro Zawodów
 • Lista zawodników
 • Program
 • Wyniki
 • Konkurencje i ich zasady
Edycja 2010
 • Zawody
 • Dyrekcja i Biuro Zawodów
 • Lista zawodników
 • Program
 • Wyniki
Edycja 2009
 • Zawody
 • Dyrekcja i Biuro Zawodów
 • Lista zawodników
 • Program
 • Wyniki
 • Regulamin PL
Edycja 2008
 • Zawody
 • Dyrekcja i Biuro Zawodów
 • Lista zawodników
 • Program
 • Wyniki
 • Regulamin
Edycja 2007
 • Zawody
 • Dyrekcja i Biuro Zawodów
 • Lista zawodników
 • Program
 • Wyniki
Losowo wybrani zawodnicy / 18 z 68


















Poznaj wszystkich zawodników
Balonowa społeczność Facebooka


Sponsor generalny


Sponsor strategiczny



Partner wydarzenia


Patroni medialni 2017
Sponsorzy 2017 / Sponsors 2017